tekzen evden eve nakliyat

Tekzen evden eve nakliyat 1996 senesinden bugüne kadar çeşitli taşımacılık alanlarında hizmet vermiştir. Hizmetlerini memnuniyet garantisi ile sunmaya çaba göstermekte ayrıca sigortalı çalışmalarıyla müşterilerinin güven kaynağı olmuştur. 23 yıllık nakliye döneminde 30 bini aşkın taşımacılık hizmetleriyle geniş bir müşteri hacmine ulaşmıştır. Şirketin müşteri kitlesini her geçen gün arttırmasının en büyük sebebi profesyonel çalışma ekibi ve uygulamakta olduğu güven politikasıdır. Müşterilerinin güvenini sağlayarak bir sonraki nakliye işlemlerini de üstlenmeyi başarabilmektedir.

Tekzen nakliyat, evden eve nakliye hizmetlerinin yanı sıra ofis taşıma, şehirler arası nakliyat, eşya depolama ve asansörlü taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır. Bu hizmetleri sigortalı olarak verip müşterilerinin güvenini tamamıyla kazanmaktadır. Genel itibariyle Pendik ilçesinde hizmetler sunan pendik tekzen nakliyat İstanbul’un her noktasında taşımacılık hizmetlerini icra ediyor.

Tekzen evden eve nakliye şirketi evden eve nakliyat hizmetlerini nizami ve düzen içerisinde müşterilerine sunuyor. Sırasıyla nasıl bir hizmet verilmekte onu görelim;

1.) Siz Tekzen Nakliyat web sayfasına girerek iletişim bölümünden şirketle irtibata geçiyorsunuz. Şirket yetkililerinden biri evinize gelerek eşyalarınızın durumunu teyit ediyor. Bu noktada dilerseniz direkt olarak fiyat teklifi de alabilirsiniz. Bu hizmete ekspertiz hizmeti deniliyor.
2.) Siz hangi tarihte taşınmak istediğinizi beyan ettikten sonra o tarih için adınıza randevu oluşturuluyor.
3.) Randevu gününde tekzen evden eve taşıma ekibi evinize gelip hizmete başlıyor.
4.) Eşyalarınızın tamamı uzman kalifiye elemanlar tarafından paketlenerek kamyona yüklenir.
5) Paketleme detaylarına bakacak olursak ilk önce salon eşyalarınız paketlenir ve daha sonra diğer odalardaki eşyalar ambalajlanır. Koltuklar, bazalar, etajerler, mobilyalar, beyaz eşyalar vs. kalın patpatlarla paketlenir. Paketleme temel olarak eşyaların yapısına ve hassasiyetlerine göre yapılmaktadır. Kırılacak eşyalar ince, yumuşak ve steril kağıtlarla sarılarak kartonlara konulur. Üzerine de kırılacak eşya şeklinde notlar alınır. Avizeler sökülür, karton kolilere ve varillere yerleştirilir. Gardolap içerindeki kıyafetler askılı elbise taşıma kolilerine yerleştirilerek kırışmadan taşınır.
6.) Gardolaplar mobilyacı eleman tarafından itina ve özenle de-monte hale getirilir.
7.) Tüm eşyalarınız kamyona taşınır ve yeni eve doğru yola çıkılır.
8.) Yeni evde isteğiniz üzerine eşyalar yerleştirilerek oturma vaziyetine getirilir. Gardolaplarınız, beyaz eşyalarınız ve avizelerinizin kurulumu yapılır.
9.) Kamyon tamamen boşaldıktan sonra taşınma işlemi sona erer.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tekzen nakliyat taşıma fiyatları evinizde bulunan ve taşınacak olan eşyaların fiyatlarına göre değişkenlik gösterir. Yani eşya miktarı ne kadar fazla ise fiyat o kadar yukarı çıkmaktadır. Fiyatın değişmesine sebep olan unsurlar şunlardır;

Eşya miktarı
Kat
Taşınma mesafesi
Kırılacak eşyaların paketleme işlemi

fiyatı etkileyen ana unsurlardır.

Teksen evden eve nakliyat ile taşınmak istiyorum diyorsanız tanışma indiriminden yararlanabilir (%20) sigortalı taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.